اخبارلرستان

مصاحبه مدیر بنیاد استان لرستان با نشریه خبری آدینه دانشگاه فرهنگیان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین چراغی با نشریه خبری آدینه دانشگاه فرهنگیان در خصوص کانون های مهدویت در دانشگاه ها استان در تاریخ هفتم خرداد ماه مصاحبه کرد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان در خصوص اهمیت تشکیل کانون های مهدویت در دانشگاه ها اظهار داشت: تشکیل کانون مهدویت منشأ حرکت و جریانات ارزشمند فرهنگی در دانشگاه است و برای ترویج فرهنگ صحیح  مهدویت و مقابله با توطئه‌های دشمنان باید از ابزارهای مختلفی برای جذب دانشجویان و افزایش دانش و آگاهی آنان استفاده کرد.

حجت الاسلام چراغی با بیان اینکه با بهره‌گیری از آیات، روایات و احادیث مختلف می‌توان برای رصدکردن کاستی‌ها در زمینه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی و دینی گام نهاد، عنوان کرد: فراهم کردن اتاق فکر، همچنین ارائه پیشنهاد و راه‌حل، از وظایف مهم استادان، صاحبنظران و فعالان عرصه فرهنگ و مهدویت است.

وی تصریح کرد: باید فعالیت‌های مناسبی در زمینه ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار در آن صورت پذیرد و اجرای برنامه‌های ویژه در تربیت و جذب دانشجویان و جوانان جامعه می‌تواند در این زمینه مؤثر باشد که این مهم از اولویت‌های کانون فرهنگی مهدویت است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا