اخبارقم

برگزاری مسابقه کشوری «پای کار» به مناسبت نیمه شعبان و انتخابات

به مناسبت نیمه شعبان و 11 اسفندماه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از طرف واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم، مسابقه کشوری «پای کار» برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، در آستانه جشن بزرگ نیمه شعبان و به مناسبت یازدهم اسفندماه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از طرف واحد کودک و نوجوان بنیاد استان، مسابقه کشوری «پای کار» برگزار می شود.

حجت الاسلام محمدی مسئول کودک و نوجوان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم گفت: نیمه شعبان امسال با توجه به نزدیک بودن به ایام انتخابات کشور از جهتی می تواند برای ما متفاوت باشد و باید تلاش ما بر این باشد که فعالیت های مهدوی ما منجر به حضور هرچه بیشتر اقشار مختلف جامعه در پای صندوق های رای شود.

وی در ادمه افزود: مسابقه «پای کار» که این نام از سرود سلام فرمانده گرفته شده، با هدف ایجاد حس مسئولیت و وظیفه شناسی نسبت به موضوع مهم دعوت دیگران در انتخابات و نقش آفرینی دانش آموزان در انتخابات برگزار می شود.

معاون کودک و نوجوان بنیاد استان با بیان این که این مسابقه برای دانش آموزان ۷ تا ۱۵ سال است گفت: دانش آموزان عزیز جهت شرکت در مسابقه «پای کار» باید به صورت صوتی یک قول به امام زمان(عج) دهند که برای دعوت دیگران به حضور با شکوه در انتخابات یک کار انجام می دهند و صوت آن را برای ما ارسال کنند.

محمدی در پایان افزود: فرصت شرکت در این مسابقه تا ۱۰ اسفند ماه می باشد و برای نفرات برتر به قید قرعه جوایز متنوعی در نظر گرفته شده است. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کانال آقا بیا در ایتا مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا