اخبار

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان بوشهر معرفی شد

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان بوشهر با حضور قائم مقام بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و ستاد اقامه نماز و معاون استاندار بوشهر منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، سید احمد زرهانی در روز شنبه بیست و نهم اردیبهشت در جلسه تکریم و معارفه مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان بوشهر نقش مهم این نهاد در جامعه اسلامی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: جامعه اسلامی باید با ارتقای سطح معرفت و شناخت نسبت حضرت مهدی (عج) در راستای تمدن‌سازی و تحقق ظهور گام بردارد.

قائم مقام بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با بیان اینکه همه باید به فرهنگ ناب انتظار و ظهور منجی کمک کنند گفت: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در کشور اقدام بسیار به جا و مبارکی است که با درایت حاج آقا قرائتی در راستای مقابله با آسیب‌ها و انحراف مهدوی و همچنین ارائه و تبیین آموزه‌ها و فرهنگ اصیل و ناب مهدوی راه‌اندازی شده است.

وی اهداف دشمن در انحراف فرهنگ مهدویت برنامه‌ریزی کرده است تصریح کرد: قرآن با خطر مهجوریت در حوزه‌های گوناگون و دور نگه داشتن مردم با کلام وحی مواجه است که افزایش آگاهی و معرفت در این عرصه یک ضرورت است.

زرهانی ادامه داد: جامعه با خطر تحریف در زمینه نماز و مهدویت مواجه است که دشمن در این عرصه هدف‌گذاری کرده است.

امام جمعه موقت بوشهر هم با بیان اینکه همه آحاد مردم در جامعه اسلامی برای ظهور مهدی موعود(عج) نقش مهمی دارند اضافه کرد: جبهه ضد دین به‌صورت گسترده تشکیل شده است و با تشکیل بنیاد نسبت به شناخت حضرت مهدی(عج) افزایش یافته است.

‌سید غلامرضا هاشمی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) را احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) دانست و بیان کرد: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود باید در بصیرت‌افزایی جوانان نسبت به امام زمان(عج) تلاش کند.

در این نشست که معاون استاندار بوشهر حضور داشت با تقدیر و تشکر از احمد دهباشی، حجت‌الاسلام یوسف جمالی به عنوان مدیر جدید بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان بوشهر معرفی شد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان بوشهر معرفی شد

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا