اخباریزد

نشست مسئولین بنیاد استان یزد با مدیران مراکز پسرانه و دخترانه بوستان مهدوی

نشست هماهنگی با مدیران مراکز بوستان مهدوی جهت شروع طرح اوقات فراغت تابستانه دانش‌آموزان «بوستان مهدوی» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد، در روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه نشست مسئولین بنیاد استان با مدیران مراکز پسرانه و دخترانه بوستان مهدوی برگزار شد.

محمود رستگاری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد ضمن تقدیر و تشکر از مدیران مراکز جهت ثبت‌نام دانش‌آموزان گفت: محتوایی که برای دانش‌آموزان درنظر گرفته شده اهمیت به‌سزایی دارد و در پایان کلاس‌ها باید تغییر مشهود باشد.

مدیر بنیاد یزد ادامه داد: همه ما باید در جهت خوشنودی امام زمان(عج) حرکت کنیم و قدمی در راه ظهور حضرت حجت«ارواحنا فداه» برداریم.

حمید رستگاری معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد استان یزد ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط مدیران مراکز گفت: تا پایان خرداد ثبت‌نام در بوستان مهدوی ادامه دارد و از سوم تیرماه کلاس‌ها با همکاری مربیان و مدیران گرامی آغاز خواهد شد.

وی افزود: هماهنگی با استخر، اردوگاه و پارک برای اجرای برنامه‌های جانبی هم صورت گرفته و امیدواریم برگزاری این دوره مورد رضایت امام زمان(عج) و خانواده‌ها قرار گیرد.

رستگاری اذعان کرد: علاوه بر توجه به آموزش مهدویت به دانش‌آموزان، آموزش معارف مهدویت به خانواده‌ها نیز در دستور کار بنیاد است که با هماهنگی صورت گرفته ۴ جلسه در طول دوره، آموزش سبک زندگی مهدوی برای خانواده‌ها برگزار خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا