اخبارگلستان

جلسه هم اندیشی ارائه مقالات به همایش ملی مهدویت محور وحدت مذاهب اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، جلسه هم اندیشی ارائه مقالات به همایش ملی مهدویت محور وحدت مذاهب اسلامی، با حضور اعضای هیات علمی و مدیران گروه های علمی پژوهشی دانشگاه جامعه المصطفی العالمیه گرگان، در روز چهارشنبه، بیست و نهم شهریور ماه برگزار شد.

این جلسه با هدف تشریح محورهای همایش و شیوه ارسال آثار به دبیرخانه و با حضور مدیران گروه های علمی قرآن و حدیث، فقه و اصول، کلام، فلسفه و عرفان و مبانی اندیشه های اسلامی برگزار شد.

قاسم محمدی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در این جلسه با تاکید بر ضرورت توجه به کمیت و کیفیت مقالات، گفت: استان گلستان با ظرفیت موجود در جامعه المصطفی العالمیه و حضور طلاب و دانشجویان از کشورها و مذهب های مختلف، توانایی ارسال مقالات متنوع را به همایش را دارد.

وی گفت: انتظار می رود در جهت مشارکت بیشتر طلاب و دانشجویان تبلیغات موثر در سطح استان انجام شود.

در پایان جلسه ضمن پحث و تبادل نظر در خصوص نحوه ارسال مقالات، مقرر شد گروه های علمی دانشگاه بعد از بررسی محورهای همایش، مقالات را در ذیل عنوان موضوعات این همایش به دبیرخانه ارسال کنند.

در پایان این جلسه قاسم محمدی مدیر بنیاد مهدویت استان گلستان با حجت الاسلام و المسلمین حسینی رئیس جامعه المصطفی العالمیه گرگان دیدار کرد و گزارشی از روند اجرای همایش و نحوه ارسال مقالات به دبیرخانه را ارائه داد.

جلسه هم اندیشی ارائه مقالات به همایش ملی مهدویت محور وحدت مذاهب اسلامی

جلسه هم اندیشی ارائه مقالات به همایش ملی مهدویت محور وحدت مذاهب اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا