اردبیل

مراسم افتتاحیه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) خواهران با حضور مدیر بنیاد استان اردبیل و مربیان تربیتی کودکان و نوجوانان برگزار شد

مراسم افتتاحیه مجموعه تربیتی مهدوی خواهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اردبیل با حضور مدیر بنیاد و مربیان تربیتی و کودکان و نوجوانان به همراه اولیاء شان ،جهت تربیت یاران امام زمان (عج) راه کارها و برنامه های به مربیان و اولیاء کودکان و نوجوانان در مکان کانون شهید رجایی برگزار و ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان اردبیل، مراسم افتتاحیه مجموعه تربیتی مهدوی خواهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود استان اردبیل با حضور مدیر بنیاد و مربیان تربیتی و کودکان و نوجوانان به همراه اولیاء شان در کانون شهد رجایی برگزار شد.

در این برنامه علاوه بر ارائه توضیحات لازم در مورد نحوه برگزاری کلاسهای تربیتی توسط مدیر بنیاد مراسم عزاداری با حضور شاعر و مداح اهل بیت برگزار شد،و گروه سرود رهروان منتظر در این برنامه سرودشان را اجرا کردند.

در آخر برنامه با ارائه تراکت های معرفی کلاسهای تربیتی و آموزشی بنیاد و کلاسهای تربیت مهدوی به اولیاء دانش آموزان زمان و مکان برگزاری کلاسها اطلاع رسانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا