اخبارالبرز

به همت مربیان مهدویت مدارس استان البرز میزبان شهداء گمنام شدند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز، مربیان مهدویت با اجرای طرحی که از سوی سپاه استان پیشنهاد و در دی ماه برگزار شد، تلاش کردند تا مدارس به عطر حضور شهدای گمنام عطر آگین شود.

در این طرح که به همت مربیان مهدویت اجرا شد، با دعوت از شهدای گمنام و تشییع پیکر شهید، مراسم استقبال باشکوهی در مدرسه و همچنین  عزاداری و روایت گری جنبه های معنوی حضور شهداء را برای دانش آموزان ملموس تر کرد.

مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز با حضور در مدارس تلاش کردند تا کار به صورت دانش آموزی و کاملا خود جوش باشد. آماده سازی مدرسه، تیم استقبال، برگزاری آیین تکریم خانواده های شهدا، اجرای سرود، دلنوشته و مداحی دانش آموزی در محضر شهید بیان گر علاقه و عشقی بود که هر دانش آموز سعی می کرد به نوعی آن را ابراز کند.

این طرح در مدرسه راهنمایی عفاف، دبیرستان حجاب، ابتدایی شهدای آهنگران و چندین مدرسه دیگر اجرا شد.

در این مراسمات آنچه که بیشتر از همه حال و هوای مدارس را تغییر داد، روایت گری از شجاعت ها و ایثار و فداکاری رزمندگان و شهدای دفاع مقدس، مخصوصا مظلومیت شهدای گمنام در این بین بود. این برنامه با حضور مسولین اداره آموزش و پرورش، مسولین سپاه، مربی و کادر مدرسه در چندین مدرسه و به همت مربیان مهدویت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز برگزار شد.

به همت مربیان مهدویت مدارس میزبان شهداء گمنام شدند

به همت مربیان مهدویت مدارس میزبان شهداء گمنام شدند


به همت مربیان مهدویت مدارس میزبان شهداء گمنام شدند

به همت مربیان مهدویت مدارس میزبان شهداء گمنام شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا