اخبارمرکزی

معنای انتظار یعنی حکومت عدل جهانی و پیروزی حق بر باطل است

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز و مهدویت شهرستان کمیجان روز شنبه یکم مهر ماه به ریاست ابراهیم رستمی فرماندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعیدی امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان، بخشداران مرکزی و اعضاء در محل سالن جلسات فخرالدین عراقی فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه رستمی ضمن تبریک نهم ربیع الاول، فرارسیدن هفته دفاع مقدس و خوش آمدگویی به حاضرین، به ارائه گزارشی از روند اجرای فعالیت های شورای اقامه نماز و مهدویت شهرستان کمیجان و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز و مهدویت در سطح شهرستان پرداخت.

سپس حجت الاسلام رودبارانی نیز ضمن تبریک ایام و فرارسیدن هفته دفاع مقدس، مطالبی را در خصوص مفهوم انتظار و خصوصیات یک منتظر واقعی بیان کرد و گفت: منتظران واقعی نسبت به اسلام، دین، فقه، شریعت و مفهوم انتظار آگاهی و بصیرت دارند، در بعد معنوی و عبادی، عشق به انتظار و اسلام و دین نمونه هستند و عاشق امام زمان (عج) هستند، منتظران رفتار خود را با تقوا و درستی شکل می دهند و از گناه و نافرمانی خداوند دوری می کنند، چرا که یاران امام عصر(عج) نمونه درستی، تقوا و عبادت هستند.

این مقام مسئول افزود: منتظران باید حرکت و جهاد آنها در جهت انتظار باشد، امر به معروف کرده و با فساد و گمراهی مقابله کنند، اگر بتوانیم عقل، وجدان، رفتار و حرکتمان را در جهت انتظار قرار دهیم، پس ما منتظر واقعی هستیم و معنای انتظار یعنی حکومت عدل جهانی و پیروزی حق بر باطل.

وی به شهادت امام حسن عسگری(ع) و آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) اشاره کرد و افزود: فردا سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) است و روز بعدش آغاز امامت حضرت مهدی موعود(عج) که روزی با عظمت محسوب می شود که باید قدر بدانیم و برای ظهور منجی عالم بشریت آمادگی کامل داشته باشیم.

مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی در پایان جلسه ضمن معرفی علی اکبر مرادی به عنوان دبیر ستاد اقامه نماز و مهدویت شهرستان، آمادگی بنیاد مهدویت استان را برای برگزاری دوره ها و نشست های مهدوی برای کارکنان و خانواده آنها در سطح شهرستان کمیجان اعلام کرد.

بعد از اتمام جلسه به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، حجت الاسلام رودبارانی مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) استان مرکزی به همراه بخشداران مرکزی و اعضاء شورا با خانواده معزز شهدا دیدار و گفتگو کرد.

معنای انتظار یعنی حکومت عدل جهانی و پیروزی حق بر باطل است

معنای انتظار یعنی حکومت عدل جهانی و پیروزی حق بر باطل است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا