اخبارهرمزگان

کارگروه ویژه مهدویت در حوزه کودک و نوجوان تشکیل می شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان، در راستای تحقق و پیشبرد اهداف بنیاد و به جهت آگاه سازی و آموزش مخاطب کودک و نوجوان، رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان با پروین پشت کوهی مدیر کل کانون پرورشی فکری کودک و نوجوان استان، ظهر روز یکشنبه ششم خرداد ماه در دفتر کانون دیدار کرد.

رضایی زارعی در این دیدار گفت: با توجه به اهمیت مسأله مهدویت و ظهور در جهان اسلام و تلاش های بی وقفه، دشمنان اسلام در تحریف واقعیت امر ظهور آن هم با ساخت بازی ها، کارتون ها، انیمیشن، فیلم و مستندهای هدفدار با مضمون تحریف اصل و واقعیت ماهیت منجی بشریت حضرت صاحب الزمان(عج)، در حال ساخت و تشکیل یک منجی وارداتی با شاخص های دلخواه در اذهان عمومی و مخاطب کودک و نوجوان می باشند که به جهت مقابله موثر با این اقدامات، لازم و ضروریست که به مسئله مهدویت با محوریت آگاه سازی و آموزش کودک و نوجوان با ادبیات و زبان موثر و تاثیرگذار صحبت و آموزش داده شود.

سرپرست بنیاد استان گفت: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان، آمادگی خود را نسبت به اعزام متخصصین و کارشناسان مهدویتی حوزه کودک و نوجوان از مرکز تخصصی مهدویت قم اعلام می کند و در راستای توانمندسازی و آموزش مربیان و فعالین حوزه کودک و نوجوان نسبت به تهیه و آماده سازی محتوا و موضوعات تخصصی اقدام خواهد کرد.

وی ادامه داد: تشکیل کارگروه مهدویت ویژه کودک و نوجوان با پای کار بودن کانون پرورشی فکری هرمزگان، یکی از برنامه های پیش روی بنیاد است که تشکیل آن در امر آموزش و توانمندسازی مخاطبین در حوزه مهدویت، موثر و تاثیرگذار خواهد بود.

پروین پشت کوهی مدیر کل کانون پرورشی فکری کودک و نوجوان استان هرمزگان ضمن ابراز خرسندی از برنامه های پیش روی بنیاد گفت: کانون پرورشی فکری با دارا بودن شانزده پایگاه فعال در حوزه کودک و نوجوان استان هرمزگان، آمادگی خود را نسبت به پای کاربودن این مجموعه با برنامه های آموزشی حوزه مهدویت ویژه مخاطبین خود، اعلام می دارد.

پروین پشت کوهی گفت: نه تنها از برنامه های پیش رو و پیشنهادی بنیاد حمایت می کنیم بلکه بخش مهدویت را در برنامه های کانون فعال تر و با حضور و مشارکت بنیاد استان، برنامه های این حوزه را با استفاده از ظرفیت های بنیاد در امر آموزش و محتوای آموزشی، تقویت خواهیم کرد.

مدیر کل کانون پرورشی فکری کودک و نوجوان خاطر نشان کرد: پیش از این جلسه، بنیاد استان هرمزگان، دوره آموزشی مهدویت را ویژه کارکنان و مربیان کانون پرورشی فکری کودک و نوجوان سراسر استان به صورت مجازی و حضوری با حضور اجتماع جمع کثیری از مربیان و فعالین کانون پرورشی فکری و با تدریس حجت الاسلام موسوی استاد اعزامی از مرکز تخصصی مهدویت قم در هرمزگان برگزار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا