اخبارلرستان

کارگاه آموزشی حکومت مهدوی و وظایف منتظران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، کارگاه آموزشی حکومت مهدوی و وظایف منتظران با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و کارکنان اداره کل دامپزشکی استان در تاریخ بیست و چهارم آذرماه برگزار شد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان در کارگاه آموزشی حکومت مهدوی و وظایف منتظران اظهار داشت: از توصیه های امام مهدی(عج) اقامه نماز در اول وقت است چنانکه در روایتی می فرمایند ملعون و نفرین شده است آن کسی که نماز صبح را عمدا تا زمانی که ستارگان ناپدید شوند به تاخیر بیندازد .

وی  عمل به احکام و دستورات قرآن و حفظ وحدت بین مسلمانان را عامل سعادت آنان دانست و با بیان اینکه امام زمان(عج) منجی عالم است گفت: بر اساس روایات، این امام همام پس از آنکه دنیا پر از ظلم و جور شود قیام و جهان را پر از عدل و داد می کنند.

حجت الاسلام چراغی با اشاره به اینکه اولین وظیفه امام، مبارزه با کفر و ستم است خاطرنشان کرد: امروز در دنیا، آمریکا و رژیم صیهونیستی سردمدار کفر و ستم هستند و با کمک ایادی خود همواره علیه اسلام و انقلاب اسلامی دسیسه و دشمنی می کنند.

این مقام مسئول عنوان کرد: بصیرت مهدوی و گسترش نهضت معرفت‌ افزایی منتظران ظهور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بصیرت‌افزایی مهدوی در جامعه و بیداری اسلامی بر اساس سنت و سیره حقیقی پیامبر اسلام(ص) و اهل بیت و تسری به مسلمانان جهان، نیاز و پیش نیاز ظهور حضرت مهدی عج است.

برگزاری کارگاه آموزشی حکومت مهدوی و وظایف منتظران

برگزاری کارگاه آموزشی حکومت مهدوی و وظایف منتظران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا