اخبارلرستان

کارگاه انتظار و وظایف منتظران حضرت مهدی موعود(عج) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، کارگاه انتظار و وظایف منتظران با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی در تاریخ بیست و هشتم آبان ماه برگزار گردید.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان در کارگاه انتظار و وظایف منتظران اظهار داشت: دستگاه های اجرایی استان باید برنامه های فرهنگی ویژه ای در خصوص دوره های مهدوی و وظایف منتظران برای همکاران و خانواده های آنها برنامه ریزی و اجرا کنند تا فرزندان و خانواده های ما با حضرت ولیعصر(عج) بیشتر آشنا شوند.

وی گفت: انتظار فرج در اسلام و به ویژه در مذهب تشیع، عبارت است از ایمان استوار به امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) و امید به ظهور آن آخرین ذخیره الهی و آرزوی فرا رسیدن روزگار رهایی مستضعفان از چنگال مستکبران، و تمام شدن دوران ظلم و ستم طاغوتیان، و پیروزی نهایی مؤمنان، و آغاز حکومت صالحان، تا پایان جهان است. که این انتظار دربردارنده تمامی مبانی اعتقادی اسلام است.

چراغی عنوان کرد: مفهوم مذهبی انتظار، امید به آینده است، آینده‌ای که در آن مردم جهان، از زور و فشار و استبداد و تسلط نظام‌های غلط، نجات پیدا کنند و رژیم‌ های ضد انسانی از میان بروند و زندگی پر نشیب انسان‌ ها آکنده از صلح و امنیت گردد و حق پرستان پیروز، و باطل گرایان نابود شوند.

برگزاری کارگاه انتظار و وظایف منتظران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا