اخبارقم

جشن یاری امام برای کودکان و نوجوانان قمی برگزار شد

جشن عید غدیر خم با رویکرد مهدوی تحت عنوان «جشن یاری امام» برای کودکان و نوجوانان قمی در منطقه پردیسان این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، در تاریخ ششم تیر ماه جشن عید غدیر خم با رویکرد مهدوی تحت عنوان «جشن یاری امام» برای کودکان و نوجوانان قمی در مسجد خاتم الانبیا(ص) منطقه پردیسان برگزار شد.

حجت الاسلام محمدی مسئول واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم در این مراسم ضمن اشاره به اهمیت عید غدیر خم و ارتباط این عید مهم با امام مهدی(عج) گفت: همه شما کودکان و نوجوانان علوی در این مراسم جشن جمع شده اید تا علاوه بر شاد بودن در شادی اهل بیت(ع)، همه بگوید که ای امام زمان(عج) ما در این روز مبارک و مهم آمده ایم تا در عمل ثابت کنیم می خواهیم یاری برای شما باشیم و در این ایام بیشتر تلاش کنیم که شناخت خودمان را نسبت به شما افزایش دهیم.

محمدی در ادامه همراه با اجرای روش های متنوع و جذاب مانند: قصه، بازی و مسابقه به بخش های از خطبه غدیر که در رابطه با امام مهدی(عج) می باشد پرداخت و افزود: پیامبر اسلام(ص) در روز غدیر به یاد امام دوازدهم یعنی حضرت مهدی(عج) بوده اند و در بخش های مختلف از او یاد کرده اند، این برای ما درس مهمی است که در روز غدیر بسیار به یاد امام عصر(عج) باشیم و برای سلامتی و ظهور ایشان دعا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا