اخبارلرستان

جشن مهر مهدوی در استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان لرستان، به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس جشن مهر مهدوی در دبستان دخترانه شاهد خرم آباد در تاریخ هشتم مهرماه برگزار گردید.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان در خصوص جشن مهر مهدوی اظهار داشت: ترویج فرهنگ مهدویت موجب خنثی شدن نقشه های فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی است و برای تربیت صحیح نسل جوان باید از برنامه های فرهنگی مناسب بهره گرفت.

چراغی به اهمیت داشتن ایمان و اخلاص در فعالیت های فرهنگی و به خصوص حوزه مهدویت در مدارس و توسط فرهنگیان اشاره کرد و تصریح نمود: راه رستگاری تکیه بر دین و تلاش برای تحقق ارزش های معنوی و انقلابی در جامعه اسلامی است.

وی گفت: آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی موعود(عج) فرصت مناسبی است تا با انجام برنامه های فرهنگی مناسب در نزدیک کردن دانش آموزان به ارزش های معنوی بکوشیم و  اگر نسل جوان با ارزش های معنوی و فرهنگ متعالی مهدویت انس و الفت بگیرد قطعا در برابر توطئه های فرهنگی استکبار جهانی واکسینه می شود.

همچنین قابل ذکر است که در این مراسم علاوه بر بازی های متنوع مهدوی، نقاشی، مسابقه و … هدایایی به این نوآموزان اهدا شد و در کنار این برنامه، مادران نیز با آموزه های مهدوی با عنوان زن منتظر و وظایف منتظران در دوران غیبت آشنا شدند و به سوالات و شبهات هم پاسخ داده شد‌.

 برگزاری جشن مهر مهدوی در استان لرستان

 برگزاری جشن مهر مهدوی در استان لرستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا