اخبارمرکزی

جلسه توجیهی دوره آموزش مجازی حکومت مهدوی و وظایف منتظران در استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی، جلسه توجیهی دوره آموزش مجازی حکومت مهدوی و وظایف منتظران، روز دوشنبه دهم مهر ماه با حضور حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر بنیاد استان، حمیدرضا معصومی پویا کارشناس فرهنگی بنیاد و رابطین دستگاههای اجرایی در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام رودبارانی ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) و خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضرین، گزارشی از تشکیل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و روند اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی بنیاد استان را بیان کرد.

وی گفت: باید همه برنامه های ما در زندگی، محل کار و محافل به نحوی برنامه ریزی شود که گرایش به سمت و سوی برنامه های مهدوی باشد، چون اگر کارها و فعالیت ها در جهت ظهور آقا نباشد باطل و ابتر خواهد بود.

رودبارانی افزود: دستگاه های اجرایی استان باید برنامه های فرهنگی ویژه ای در خصوص دوره های مهدوی و وظایف منتظران برای همکاران و خانواده های آنها برنامه ریزی و اجرا کنند تا فرزندان و خانواده های ما با حضرت ولیعصر(عج) بیشتر آشنا شوند.

وی در ادامه گفت: این بنیاد برای اعزام اساتید مهدویت به دستگاه های اجرایی برای اجرای دوره های مهدوی اعلام آمادگی می کند.

در ادامه جلسه معصومی پویا ضمن تبریک ایام و خوش آمدگویی به حاضرین، گزارشی از روند اجرای دوره حکومت مهدوی و وظایف منتظران و نحوه انجام آن در سامانه را بیان کرد.

وی گفت: رابطین بنیاد در دستگاه های اجرایی می توانند بعد از پایان این جلسه، دوره مجازی را در دستگاه خود و با حضور یکی از اساتید مهدویت استان برای سایر کارکنان نیز برگزار کنند.

جلسه توجیهی دوره آموزش مجازی حکومت مهدوی و وظایف منتظران در استان مرکزی برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا