اخبارالبرز

جلسه رابطین بنیاد البرز برگزار شد

این جلسه باحضور مدیر و اعضاء بنیاد البرز و رابطین آن در، حوزه های علمیه ، دانشگاه‌ها و نمایندگان شهرستان های استان، روز دوازدهم شهریور ماه با هدف همفکری وهم افزایی بین رابطین ونمایندگان بنیاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز، جلسه رابطین بنیاد استان البرز با حضور مدیر و اعضاء بنیاد استان و رابطین حوزه های علمیه، دانشگاه‌ها و نمایندگان شهرستان های استان، روز دوازدهم شهریور ماه با هدف همفکری وهم افزایی بین رابطین و نمایندگان بنیاد برگزار شد.

در این جلسه که با ریاست مدیر بنیاد استان برگزار شد، مقرر شد تا رابطین برنامه های آموزشی و آیین نامه های جدیدی که ابلاغ شده را با همکاری ائمه جمعه شهرستان ها اجرایی کنند.

دوره‌های مدرسه مجازی، دوره های تربیت مربی حضوری و غیر حضوری و برنامه ریزی جهت فعالیت بیشتر در نهم ربیع الاول، از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود. همچنین با پیشنهاد رزاقی نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ جامع علمی کاربردی بنا شد بنیاد در دانشگاه ها حضور فعال تر و پررنگ تری داشته باشد.

در ادامه این جلسه، نمایندگان شهرستان های نظر آباد، هشتگرد و ماهدشت گزارش های خود را ارائه دادند و در جهت توسعه و ترویج فرهنگ و معارف مهدویت پیشنهاداتی نیز داده شد.جلسه رابطین بنیاد استان البرز برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا