اخبارکرمانشاه

جلسه استاندار کرمانشاه با مدیر، اعضای بنیاد و موکب داران استان

استاندار کرمانشاه با مدیر و اعضای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه، محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه با مدیر و اعضاء بنیاد و خادمین موکب بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه در روز شنبه بیست و یکم مرداد ماه دیدار کرد.

استاندار کرمانشاه در این دیدار که در سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن عرض سلام و تسلیت ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و شهادت امام زین العابدین(ع) در خصوص میزبانی استان کرمانشاه از زائرین عتبات عالیات گفت: اقدامات مناسبی در خصوص زیر ساخت و راه اندازی شبانه روزی مرز خسروی انجام شده است که مهمترین آن عبور بیست و چهار ساعته زائرین از مرز و راه اندازی سه بیمارستان صحرایی بزرگ در پایانه خسروی و همچنین تفکیک مسیر عبور خودروهای زائر از ماشین های سنگین حامل محموله های باری در طول مسیر می باشد که تردد را نسبت به سالهای قبل بسیار سرعت خواهد بخشید.

در ادامه این دیدار بهمن صحرایی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از اقدامات آن ستاد و کمیته مشارکتهای مردمی جهت خدمت رسانی به مواکب توضیحاتی ارائه نمود.

سپس تعدادی از موکبداران مواکب شهرهای مختلف استان کرمانشاه و دو نماینده از موکبداران عراق به بیان دیدگاههای خود پرداختند و در انتها استاندار کرمانشاه با جمع بندی نظرات موکبداران گفت: همه یک هدف داریم “حب الحسین یجمعنا” و ما موظف به تسهیل خدمات رسانی به مواکب مردمی هستیم و تا روزی که عهده دار این مسئولیت هستم شبانه روزی عهده دار وظایف خواهم بود.

گفتنی است موکب بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان هرسین از اول ماه صفر در مکان پلیس راه بیستون کرمانشاه پذیرای زائرین آن حضرت خواهد بود.

دیدار استاندار کرمانشاه با مدیر، اعضای بنیاد و موکب داران استان دیدار استاندار کرمانشاه با مدیر، اعضای بنیاد و موکب داران استان دیدار استاندار کرمانشاه با مدیر، اعضای بنیاد و موکب داران استان دیدار موکبداران و اعضای بنیاد با استاندار کرمانشاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا