اخبارقم

جلسه مدیر بنیاد استان قم با رئیس شورای اسلامی شهر قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم،  جلسه حجت الاسلام شهیدی مدیر بنیاد استان قم با محرری رئیس شورای اسلامی شهر قم در تاریخ سوم اردیبهشت ماه برگزار شد.

دراین جلسه درباره انعقاد تفاهم نامه های مشترک بین مجموعه های مدیریت شهری قم و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم مذاکره و گفتگو شد.

حجت الاسلام شهیدی مدیر بنیاد استان قم گفت: از آنجائی که اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور جزء تاکیدات و خواست مقام معظم رهبری بوده و راه علاج عارضه ها و آسیب های فرهنگ مهدویت، مواردی است که غفلت از آنها موجب سستی اعتقاد مردم و به ویژه جوانان نسبت به اصل وجود امام مهدی(عج) یا ابعاد مختلف شناخت آن بزرگوار می شود و گاهی نیز سبب گرایش به افراد یا مجموعه های منحرف می گردد. بنابراین آشنائی با این آسیب ها، منتظران آن امام بزرگ را از کجروی در اعتقاد و رفتار حفظ خواهد کرد.

محرری رئیس شورای اسلامی شهر قم ضمن تقدیر و تشکر از مدیر و مجموعه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم بدلیل انجام فعالیتهای مهدوی و سایر فعالیتهای فرهنگی، دستور پیگیری و تشکیل جلسه مشترک با کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و بنیاد استان قم جهت طرح های پیشنهادی این بنیاد را صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا