اخبارالبرز

جلسه هم اندیشی و ایده پردازی مهدویت در استان البرز برگزار شد

این جلسه با حضور عبداللهی کارشناس کودک و نوجوان مرکز تخصصی مهدویت و با هدف توانمند سازی مربیان جهت فعالیت وسیع تر و مؤثرتر در سطح مدارس و محلات استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)استان البرز، جلسه هم اندیشی و ایده پردازی ویژه مربیان مهدویت استان البرز در روز پنج شنبه ۲۶ مرداد ماه در سالن اجتماعات امامزاده حسن برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام عبداللهی کارشناس کودک و نوجوان مرکز تخصصی مهدویت و با هدف توانمند سازی مربیان جهت فعالیت وسیع تر و مؤثرتر در سطح مدارس و محلات استان البرز برگزار شد.

در این برنامه حجت الاسلام عبداللهی به بیان نکات تربیتی و کاربردی در زمینه نوجوانان پرداخت و با اشاره به ایام عزداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: الان بهترین زمان برای برگزاری مجالس، محافل، پاتوق، یا هیئت دخترانه است. مربیان باید بتوانند دختران نوجوان و جوان را در یک مکان، دور هم جمع کنند تا حرف های آنها را بشوند و سوالاتشان را پاسخ دهند. این جمع ها و دورهمی ها بهتر است ثابت و هفتگی و مستمر باشد تا به نتیجه مطلوب برسد.

عبداللهی در ادامه برنامه با ارائه راهکارهای عملی و کاربردی برای مربیان حاضر در جلسه، نکات کلیدی در مورد قبل اجرا،حین اجرا و بعد اجرای یک برنامه بیان کرد. همچنین داشتن تنوع در اجرا، لزوم کار تشکیلاتی و تربیت نیروی مناسب که همراه مربی باشد را، از ضروریات یک اجرای موفق دانست. نیازهای نوجوانان امروز، نحوه هیئت داری، خواندن سرودهای همگانی، نحوه اجرای برنامه های تک نفره و همچنین نکات معنوی و معرفتی، از دیگر مطالب ارائه شده در این جلسه بود.

وی در پایان با نمایش کلیپ های جذاب و طنز، از مربیان خواست تا با الهام گرفتن از این ایده ها جلسات خود را جذاب تر و ارتباط با مخاطب را صمیمی تر نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا