اخبارهرمزگان

جلسه سرپرست بنیاد استان هرمزگان با رئیس دانشگاه فرهنگیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان، در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های بنیاد، جلسه امیر محمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان با دکتر علی بهرامشاهی ریاست دانشگاه فرهنگیان استان در  روز سه‌شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه در پردیس شهید بهشتی برگزار شد.

امیرمحمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان ضمن تشریح ماهیت، اهداف و عملکرد بنیاد، پیرو ظرفیت های اجرایی و برنامه های پیش روی بنیاد گفت: برگزاری دوره های توانمندسازی و کارگاه های آموزشی تخصصی مهدویت با حضور اساتید مجرب از مرکز تخصصی مهدویت قم و برگزاری دوره تربیت مربی مهدویت ۱۲۰ ساعته برای دانشجویان، بخشی از برنامه های پیش روی بنیاد است که در راستای تحقق آن نیازمند مشارکت و مساعدت های دانشگاه به جهت برگزاری هرچه بهتر و با کیفیت تر آن می باشیم.

وی در خصوص ظرفیت های بنیاد در مشارکت با دانشگاه فرهنگیان گفت: باتوجه به ماهیت و ارتباط بنیاد با مرکز تخصصی مهدویت قم، برگزاری اردوهای آموزشی و ایجاد شرایط حضورِ دانشجویان در کارگاه های توانمندسازی و تخصصی با حضور اساتید مجرب در مجتمع مهدی یاوران قم به همراه اعطا گواهی، بخش دیگری از برنامه های پیش رو و قابل اجرای بنیاد در طی این همکاری خواهد بود.

علی بهرامشاهی ریاست دانشگاه فرهنگیان ضمن تقدیر از عملکرد و برنامه های پیش روی بنیاد، از برنامه ها استقبال و بیان کرد: دانشگاه فرهنگیان واحد خواهران و برادران، همکاری های لازم را به جهت پیشبرد اهداف و برنامه های مشترکِ دانشگاه و بنیاد در حوزه مهدویت و برگزاری دوره های متعدد و مسائل مرتبط به آن را خواهد داشت و پایِ کارِ برنامه ها و فعالیت های بنیاد خواهد بود.

علی بهرامشاهی خاطر نشان کرد: برگزاری دوره ۴ روزه معرفت مهدوی ویژه دانشجویان واحد خواهران و برادران دانشگاه فرهنگیان، جزو اولین همکاری های بنیاد و دانشگاه بود که از مساعدت و همکاری بنیاد در راستای برگزاری این دوره کمال تشکر را داریم و پای کارِ بنیاد به جهت تسهیل هر چه بهتر و بیشتر در پیشبرد اهداف و برنامه های آن خواهیم بود.

شایان ذکر است: حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان، محمد حسن گل مسئول کانون مهدویت دانشگاه فرهنگیان واحد برادران و حجت الاسلام رنجبری معاون فرهنگی و اموزشی بنیاد استان هرمزگان در این جلسه حضور داشتند.

رنجبری معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد در این جلسه از مساعدت های ریاست دانشگاه، خانم پودات مدیریت پردیس فاطمه الزهرا دانشگاه و مسلمی کانون مهدویت واحد خواهران و کانون مهدویت واحد برادران که در برگزاری دوره ۴ روزه معرفت مهدوی با حضور استاد از مرکز تخصصی مهدویت قم به میزبانی دانشگاه و با همکاری بنیاد برگزار شده بود تقدیر کرد.

جلسه سرپرست بنیاد مهدویت هرمزگان با رئیس دانشگاه فرهنگیان برگزارشد

جلسه سرپرست بنیاد مهدویت هرمزگان با رئیس دانشگاه فرهنگیان برگزارشد

جلسه سرپرست بنیاد مهدویت هرمزگان با رئیس دانشگاه فرهنگیان برگزارشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا