اخبارایلام

از امام جمعه شهرستان دهلران تقدیر شد

با توجه به اهتمام و تلاش حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه دهلران در برگزاری دوره‌های آموزش مهدویت، از این مقام مسئول تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با توجه به اهتمام و تلاش شهرستان دهلران در برگزاری دوره‌های مهدویت و آموزش مهدوی در میان کودکان و نوجوانان در روز یکشنبه ۴ تیرماه از حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی تقدیر کرد.

رضایتی با اشاره به دوره‌های برگزار شده در این شهرستان گفت: شهرستان دهلران از نظر آماری بیشترین فعالیت را در حوزه مهدویت داشته است که جای تقدیر دارد. دوره‌های مهدوی برای جوانان و نوجوانان این شهرستان به صورت مرتب در ایام هفته و بعد از نماز جمعه توسط حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه دهلران برگزار شده است.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان به اهمیت مهدی باوری و آموزش‌های مهدویت اشاره کرد و گفت: جامعه امروزی و نسل جدید درحال دور شدن از باورهای مهدوی و ارزش‌های دینی می‌باشد. وظیفه هریک از ما سوق دادن جوانان و نوجوانان به سمت ارزش‌های دینی و انقلابی است. این امر مستلزم امکانات نرم افزاری و سخت افزاری می‌باشد که باید توسط مسئولین امر آماده شود.

در پایان رضایتی با توجه به اهتمام حجت الاسلام والمسلمین موسوی و دفتر امام جمعه شهرستان دهلران در برگزاری دوره‌های آموزش مهدویت برای کودکان و نوجوانان، با اهدای لوحی از زحمات امام جمعه این شهرستان تقدیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا