اخبارکردستان

حضور در انتخابات قدم نهادن به سوی مهدویت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی کردستان با تأکید بر حضور مردم در انتخابات پیش رو و انتخاب افراد صالح و شایسته گفت: بدون شک حضور در انتخابات قدم نهادن به سمت مهدویت است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین علی فرج الله امروز در نشست “تخصصی موعود گرایی و خردورزی از دیدگاه  مذاهب اسلامی” که با مشارکت  دبیرخانه مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان برگزار شد، از کانون مهدویت و دانشگاه آزاد اسلامی کردستان که این جلسه را به مناسبت ماه شعبان و ولادت منجی عالم بشریت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه تشکیل دادند، قدردانی کرد.

وی در ادامه به موضوع موعود گرایی و خرد ورزی اشاره کرد و گفت: یکی از معیارهای اساسی در موعود گرایی بحث بالا رفتن فکر و اندیشه انسان و خرد انسان است که بتواند به صورت آگاهانه انتخاب درستی داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین فرج الله بیان داشت: در واقع ما در زمان ظهور و مهدویت یک انتخاب خواهیم داشت از سوی مردم که خود انسان‌ها بهترین انتخاب که بهترین بنده خدا هست او را انتخاب کنند.

حجت الاسلام و المسلمین فرج الله به ایام پیش رو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هم گریزی زد و افزود: این نوع حضور قدم قطعا در راستای به سوی مهدویت هست انتخاب صالح و شایستگان ما را در آینده تمرین می دهد که بهترین انسانها را انتخاب کنیم تا بتوانیم خود را به جایی برسانیم که به دور از تبلیغات چشمگیر، واقعیت ها را ببینیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی کردستان تأکید کرد: امیدوارم در این انتخابات پیش رو همه مردم ایران سربلند بیرون بیایند مانند تمام برهه ها که در انقلابمان داشتیم و از مجموعه دانشگاه و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کردستان و کسانی که مرتبط با این مجموعه هستند از جمله دانشجویان انتظار داریم در راستای آگاهی مردم در جهت تشویق مردم به حضور در این انتخابات آن رسالت دانشگاهی خودشان را انجام دهند و ما در روز جمعه ۱۱ اسفندماه ما یک حماسه با شکوهی داشته باشیم که درانقلاب و نظام ما ثبت شود و بتوانیم جامعه ای خودمان را برای آن دوران رشد و شکوفایی انسان یعنی دوران مهدویت آماده کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا