اخبار

تولید ویژه برنامه حسینه معلی در اعیاد شعبانیه

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، اولین جلسه هماهنگی تولید ویژه برنامه حسینه معلی در اعیاد شعبانیه به تهیه کنندگی سید بشیر حسینی، با حضور حجت الاسلام نصوری معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد، حجت الاسلام عباسعلی پور مدیر آموزش بنیاد، صالحی مدیر روابط عمومی بنیاد و عبادی نماینده برنامه تلویزیونی حسینه معلی در روز دوشنبه بیستم شهریور ماه در محل بنیاد برگزار شد.

در این جلسه عبادی انتظارات مجموعه حسینه معلی و قالب برنامه را مطرح کرد و گفت: در این ویژه برنامه به دنبال این هستیم که سنت ها و آیین های مذهبی شاد جشن های نیمه شعبان را به مخاطب معرفی کنیم و برنامه هایی را اجرا کنیم که محوریت آنها مهدویت باشد.

سپس حجت الاسلام نصوری به ظرفیت های بنیاد در عرصه های مختلف و راهبردها در سه حوزه ترویجی، تعمیقی و تهذیبی اشاره کرد و حساسیت های بنیاد نسبت به تولید برنامه های رسانه ای را بیان کرد.

وی پیشنهاد اجرای برنامه های هنری، ویژه برنامه های کودک و نوجوان، دانشجویی، عموم مردم، کمک در بخش بین الملل با توجه به ظرفیت هایی که در بنیاد وجود دارد و بخش مربوط به اهل سنت که محور وحدت می شود و برخی از برنامه های شاخص کم هم نگاه سنتی و هم نگاه شاد دارند مانند برنامه های سه شنبه های مهدوی را داد.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد گفت: با توجه به اینکه برنامه حسینه معلی خود به دنبال سوژه یابی است، قرار شد با هماهنگی صالحی مدیر روابط عمومی بنیاد، در سفر به استان ها از ظرفیت مدیران بنیادها در پیدا کردن سوژه ها و برنامه های جدید استفاده شود.

وی در پایان گفت: بنیاد آمادگی خود را جهت مشاوره و تولید محتوا برای این ویژه برنامه اعلام کرده است و جهت رسیدن به الگوی واحد جهت تولید این ویژه برنامه قرار شد جلسات هماهنگی به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

تولید ویژه برنامه حسینه معلی در اعیاد شعبانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا