اخبارهرمزگان

همکاری دو سویه اوقاف و بنیاد استان هرمزگان

در راستای پیشبرد برنامه های بنیاد استان هرمزگان، دیدار سرپرست بنیاد با مدیرکل اوقاف صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان، جلسه مشترک امیرمحمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان با حجت الاسلام سیدعباس مسعودی مدیر کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در راستای پیشبرد اهداف بنیاد در روز دوشنبه بیستم فروردین ماه در دفتر اداره کل اوقاف بندرعباس برگزار شد.

امیرمحمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان در این جلسه گفت: یکی از برنامه های پیش روی بنیاد، برگزاری همایش وقف و مهدویت به جهت ترویج فرهنگِ وقف مهدوی و تقدیر از فعالین حوزه وقف در شهریور ماه سال جاری می باشد که اجرا و تحقق هرچه بهترِ این امر نیازمند مساعدت و همکاری هرچه بیشتر اوقاف می باشد.

رضایی زارعی افزود: تهیه بسته های فرهنگی ویژه فعالین حوزه مهدویت نیز یکی دیگر از برنامه های قابل اجرا و در پیش روی بنیاد می باشد که پای کار آمدن اوقاف به بهبود کیفیت و تعداد این بسته ها جهت تهیه و توزیع، اضافه خواهد کرد.

در ادامه حجت الاسلام مسعودی مدیر کل اوقاف و امور خیریه ضمن ابراز خرسندی نسبت به برنامه های پیش روی بنیاد و عملکرد مطلوب آن تاکنون بیان کرد: از برنامه های بنیاد حمایت خواهیم کرد و طی تفاهم همکاری مابین اوقاف و بنیاد، تحقق این همایش بزرگ با همکاری دوسویه هر دو مجموعه تحقق خواهد یافت و در همین راستا نیز کارگروهی مشترک از افراد دغدغمند و تاثیر گذار ارگان های متعدد به جهت همکاری و پیگیری امور مرتبط به این همایش با نظارت دو مجموعه تشکیل خواهیم داد.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه پیرو بسته های فرهنگی بیان کرد: اوقاف همکاری و مساعدت خود را نسبت به تهیه و اهدای بسته های فرهنگی به جهت توزیع برای فعالین حوزه مهدویت اعلام می کند و همراه بنیاد در پیشبرد اهداف و برنامه ها خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا