اخبارتهران

سی و چهارمین قرارگاه فرهنگی انتظار در استان تهران افتتاح گردید

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان تهران، سی و چهارمین قرار گاه فرهنگی انتظار با عنوان شهید نّیری در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرک شهید خرازی منطقه ۲۲ شهرداری تهران با حضور آقابابایی مدیر بنیاد استان، حجت الاسلام سید رحمت ساداتی امام جماعت مسجد و جمعی از نمازگران و بسیجیان در روز سه شنبه نهم خرداد مصادف با ایام دهه مبارک کرامت و شب میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) طی مراسمی افتتاح گردید.

در این مراسم امام جماعت مسجد با خیر مقدم به حضار و تشکر از اقدام بنیاد استان تهران برای تشکیل قرارگاه، فعالیت برای حضرت مهدی(عج) را اولویت برنامه های فرهنگی و آموزشی شهرک با محوریت قرارگاه بیان کرد و خاطر نشان کرد: جمعیت ده هزار نفری شهرک رو به افزایش است و در آینده نزدیک بیش از سی هزار نفر در آن ساکن خواهند شد. بافت شهرک که با برج های چند طبقه شکل پیدا کرده ضرورت و اهمیت بیشتر فعالیتهای فرهنگی و آموزشی با محوریت موضوعات دینی را می طلبد.

در ادامه مدیر بنیاد استان تهران با قرائت و ارائه حکم خانم ابراهیمی به عنوان مسئول قرارگاه نماز گزاران و بسیجیان را به تشریک مساعی و پشتیبانی از وی دعوت کرد و اظهار داشت: در عصر غیبت وظیفه ما شناخت ابعاد وجودی حضرت وآشنائی با وظایف منتظران می باشد به نحوی که انتظار یک عمل عبادی تلقی شده و فرد منتظر جریان ساز فکری و فرهنگی با محوریت مهدویت در جامعه باشد.
آقابابایی خدمات رسانی فرهنگی و آموزشی با موضوع مهدویت به بانوان را که محور خانواده و تاثیرگذار در تربیت فردی و اجتماعی نسل نو هستند در اولویت برنامه های بنیاد استان دانست و فلسفه تشکیل قرارگاه مسجد محور را که با مدیریت خانم های فرهیخته اداره می شود در همین راستا معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا