اخبارگلستان

همایش بزرگ غدیر مهدوی در گرگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، در روز یکشنبه بیستم خرداد ماه، همایش بزرگ غدیر مهدوی با سخنرانی حجت الاسلام محمودی از اساتید برجسته مرکز تخصصی مهدویت قم، با حضور مدیران ارشد استانی برگزار شد.

این همایش در سه نوبت ۹ الی ۱۱ صبح(ویژه مدیران مراکز فرهنگی، اجتماعی و مذهبی و دبیران و رابطین مهدوی دستگاه های اجرایی)، ۱۷ تا ۱۹ عصر(ویژه خواهران و برادران سادات) و بعد از نماز مغرب وعشاء(ویژه هیئت های مذهبی، هیات امنای مساجد و مداحان) برگزار گردید.

قاسم محمدی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان، در همایش بزرگ غدیر مهدوی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای بنیاد در سال گذشته، از برگزاری برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی با پیوست مهدوی در سطح استان خبر داد.

حجت الاسلام محمودی در این مراسم مطالبی را در خصوص ارتباط غدیر و مهدویت و وظایف منتظران در عصر غیبت عنوان کرد.

دکلمه خوانی، مداحی، اهدای بسته های فرهنگی، تقدیر و تجلیل از ۳ خانواده شهید سادات، برگزاری مسابقه و اهدای هدایا، پرسش و پاسخ و پذیرایی از دیگر برنامه های همایش بزرگ غدیر مهدوی بود.

حضور در برنامه زنده تلویزیونی صدا و سیمای مرکز گلستان و ضبط ۶ برنامه مهدوی جهت پخش در این شبکه، از دیگر برنامه های حضور حجت الاسلام محمودی در گرگان بود.

همایش بزرگ غدیر مهدوی در گرگان برگزار شد

همایش بزرگ غدیر مهدوی در گرگان برگزار شد

همایش بزرگ غدیر مهدوی در گرگان برگزار شد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا