اخبارسیستان و بلوچستان

گردهمایی مدیران دفاترهفتگانه بنیاد درحوزه سیستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، گردهمایی مدیران دفاتر هفتگانه بنیاد در حوزه سیستان با حضور مدیر، جانشین و مسئول روابط عمومی بنیاد استان روز چهارشنبه بیست و یکم تیرماه در محل سالن کنفرانس مهمانسرای دانشگاه زابل به منظور بررسی عملکرد و رفع مشکلات دفاتر برگزار شد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان با اشاره به دشواری های دوران غیبت حدیثی از امام باقر (ع)را بیان نمود که می فرماید: مردی صبح را آغاز می کند، در حالی که بر روش ماست – و وارد شب می شود در حالی که از دین خارج شده است – و شب را با دین آغاز و صبح می کند در حالی که دینش را از دست داده است.

شهرکی گفت: باید مواظب اعمال و گفتار خود باشیم زیرا در این دوران انسان نمی داند از کدام عمل خود بی دین شده است. علی رغم تاکیدات معصومین علیهم السلام متاسفانه در این دوران از ارزش های عقلی استفاده نمی شود.

مدیر بنیاد استان گفت: ما نباید نا امید شویم زیرا بنا بر فرمایش امام زین العابدین(ع) در این دوران آنهایی که به امامت امام مهدی(عج) اعتقاد دارند و انتظار ظهورش را می کشند برترین شیعیان هر دوره هستند زیرا خداوند از عقل، درک و شناخت آنقدر به ایشان بخشیده است که پنهان بودن حجت خدا در نزدشان مانند حضور و مشاهده است.
ما وظیفه داریم تا تلاش نماییم هم خود و هم دیگران را به معرفت امام برسانیم و هدف از ایجاد دفاتر بنیاد همین بوده است.
وی در پایان به مشکلات و نارسایی های دفاتر اشاره نمود و خواهان رفع آنان شد.

سپس نیک پناه مسئول کمیته علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی خواهان مشارکت دفاتر، دانشگاه ملی و علوم پزشکی زابل در همایش شد.

در پایان هر یک از مدیران دفاتر حوزه سیستان ضمن بیان گزارش اقدامات انجام شده نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون مسائل مطرح نمودند.

گردهمایی مدیران دفاترهفتگانه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) درحوزه سیستان

گردهمایی مدیران دفاترهفتگانه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) درحوزه سیستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا