اخبارهرمزگان

استقبال از اولین دوره تربیت مربی مهدویت در استان هرمزگان

از مرکز تا دورترین شهرستان هرمزگان، جهت شرکت در اولین دوره تربیت مربی مهدویت ثبت نام کردند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان، جلسه شورای برنامه ریزی اولین دوره تربیت مربی مهدویت بنیاد استان هرمزگان در راستای پیشبرد برنامه ها در روز چهارشنبه شانزدهم خرداد ماه در دفتر بنیاد برگزار شد.

حجت الاسلام حسین رنجبری معاون فرهنگی و آموزش بنیاد استان هرمزگان گفت: برای شرکت در دوره تربیت مربی مهدویت به مدت ۱۲۰ ساعت حضوری و مجازی و برای اولین بار و با استقبال عموم علاقمندان از بندرعباس تا پارسیان که دورترین شهرستان می‌باشد، اعلام حضور و ثبت نام کرده اند.

حجت الاسلام رنجبری گفت: بیش از صدها نفر به تفکیکِ موقعیت جغرافیایی، جنسیتی، تحصیلی و سنی در این دوره ثبت نام کرده اند که با این حساب می‌توان گفت از بیشتر شهرستان های استان اعم از رودان، میناب، کیش، هرمز، قشم، پارسیان، بشاگرد، بستک و… شرکت کننده داریم که شرایط میزبانی به جهت حضور و مصاحبه را برای رفاه حالِ تمام شرکت کنندگان در نظر خواهیم گرفت تا اولین و با کیفیت ترین دوره را از نظر میزبانی و محتوای آموزشی برای شرکت کنندگان محیا سازیم.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان گفت: بیستم خرداد ماه آخرین مهلت به جهت ثبت نام علاقمندان در این دوره می‌باشد و با توجه به اهمیت دوره و تخصصی بودن آن، شرایطی را برای علاقمندانی که در گذشته هیچ دوره ای را به صورت تخصصی در امر مهدویت نگذرانده اند محیا ساخته ایم که با ورود به مدرسه مجازی مهدویت(جهت ورود کلیک کنید) و گذراندن دوره کوتاه مدت مقدماتی و کوتاه مدت ۲ تکمیلی، گواهی مربوطه را اخذ و در روز مصاحبه حضوری به همراه تکمیل فرم ثبت نام ارائه و تحویل دهند و گذراندن دوره و اخذ گواهی در مدرسه مجازی مهدویت به صورت رایگان خواهد بود.

رنجبری گفت: دوره ۱۲۰ ساعته حضوری و مجازی بازه زمانی متعددی را در بر خواهد گرفت که تمام تلاش و برنامه ما به جهت میزبانی باکیفیت و ارائه محتوای آموزشی تخصصی به علاقمندان خواهد بود.

شایان ذکر است: در این جلسه سین برنامه ریزی کلاس ها و ساعت دوره های حضوری و مجازی به تفکیک روز و نحوه میزبانی و مصاحبه از شرکت کنندگان شهرستانی و استانی مشخص و برنامه ریزی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا