اخبارلرستان

آیین اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج با موضوع مهدویت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، آیین اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج با موضوع مهدویت و با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد در تاریخ هجدهم آبان ماه برگزار شد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان در آیین اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوا دیجیتال اظهار داشت: اقبال روزافزون مردم به فرهنگ مهدویت و انتظار و عطش رو به تزاید اقشار مختلف به ویژه جوانان برای فراگیری معارف ناب مهدوی اقتضا می‌کند صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان فراگیرترین رسانه دیداری و شنیداری، با اهتمام بیشتری به  موضوع مهدویت بپردازد و با ساخت برنامههای متنوع و جذاب و در عین حال، برخوردار از محتوای متقن و مستدل، نیازهای مخاطبان میلیونی خود را در این زمینه برآورده سازد.

وی گفت: اگر امروز از مسیحیت، یهودیت و سایر ادیان الهی بپرسید رابط بین شما و خدا بعد از پیامبرتان کیست، پاسخی ندارند و این موضوع حتی درباره اهل سنت هم صدق می‌کند. اما مکتب تشیع معقتد است که پس از نبی مکرم اسلام یعنی آخرین پیامبر الهی، اهل‌بیت ایشان رابط بین آن‌ها و خدا هستند و اکنون این رابطه از پیامبر به حضرت علی و حضرت علی به امام حسن(ع) و امام حسین(ع) و بعد از ایشان به ترتیب به سایر ائمه رسید تا به حضرت مهدی(عج) سپرده شد  امروز امام عصر(عج) این رابطه را ایفا می‌کند و این رمز ماندگاری و و اقتدار مکتب شیعه و نیز وجه تمایزش با سایر ادیان و مذاهب الهی است.

همچنین قابل ذکر است پنجمین جشنواره تولید محتوا دیجیتال بسیج در خرم آباد در سه بخش پویانمایی، نرم افزار و بازی‌های ویژه تلفن همراه با  موضوع مهدویت برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

برگزاری آیین اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج با موضوع مهدویت

برگزاری آیین اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج با موضوع مهدویت

برگزاری آیین اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج با موضوع مهدویت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا