اخبارمرکزی

دوره آموزشی پرده خوانی مهدوی در حسینیه بیت الزهرا(س) شهرستان اراک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی، کلاس پرده خوانی مهدوی روز دوشنبه هفدهم مهرماه با حضور میترا نجاتی از اساتید بومی مهدویت استان در محل حسینیه بیت الزهرا شهرستان اراک برگزار شد.

در این کلاس نجاتی در خصوص قیام و ظهور امام زمان (عج) مطالبی را بیان کرد و گفت: امام در روز جمعه ظهور می کند و اولین کسی که برای یاری با حضرت بیعت می کند، حضرت جبرئیل (ع) است.

وی افزود: حضرت از مکه به مدینه به سوی کوفه و شام می رود و مرکز حکومت خود را در کوفه بنا می کند و در مسجد سهله زندگی می کند و از یاران انسی، جنی، فرشتگان و رعب، برای پیروزی استفاده می کند.

نجاتی ادامه داد: حضرت عیسی مسیح در بیت المقدس، پشت سر حضرت به نماز جماعت می ایستد و وقتی که مسیحیان این صحنه را مشاهده می کنند، به امام زمان (عج) ایمان می آورند و مسلمان می شوند.

این مدرس بومی استان در خصوص یاران امام زمان (عج) نیز گفت: یاران حضرت، یک حلقه ۳۱۳ نفر که یاران خاص می باشند، که با ۳۱۳  گل نرگس در تابلو خودنمایی می کند، که ۵۰ نفر از یاران را خانم ها تشکیل می دهند و حلقه های ۱۰ هزار نفری که بقیه یاران حضرت، از فرشتگان، پیامبران و برخی از یاران ایشان را تشکیل می دهند که به یاری حضرت ولیعصر (عج) می شتابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا