اخباریزد

مدیر بنیاد استان با سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد دیدار کرد

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد ضمن تبریک انتصاب مصطفی زارع‌زاده سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با سرپرست این سازمان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد در صبح روز دوشنبه بیستم شهریور ماه با سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد در محل سازمان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

محمود رستگاری، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد، ضمن تبریک انتصاب سرپرست جدید سازمان گفت: با توجه به سوابق مدیریتی انقلابی و مذهبی گذشته سرپرست جدید سازمان انتظار داریم اقدامات در زمینه مهدویت قوت گیرد. تعدادی برنامه مهدوی در دوره ریاست قبلی سازمان مورد حمایت قرار می‌گرفت که امیدواریم ضمن ادامه این حمایت‌ها سایر برنامه‌های مهدوی نیز پشتیبانی گردد.

وی افزود: از برنامه‌های شاخص بنیاد استان انتشار هفته‌نامه جرعه مهدوی و برگزاری دو سری مسابقه از این هفته‌نامه در دو مقطع نهم ربیع‌الأول و نیمه شعبان است که امیدواریم امسال این مسابقه با حمایت‌های سازمان پربار برگزار گردد.

رستگاری گفت: با توجه به صحبت‌های ریاست قبلی سازمان و همچنین رئیس شورای شهر یزد مبنی بر ارائه برنامه‌های سال آینده به شورا و تصویب این برنامه‌ها، حمایت این سازمان از برنامه‌های امسال به صورت موردی مورد انتظار است. یکی از برنامه‌های امسال بنیاد استان عمق بخشیدن و هدایت کردن سه‌شنبه‌های مهدوی در استان است.

مدیر بنیاد استان با سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد دیدار کرد

مصطفی زارع‌زاده سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد ضمن خوش‌آمدگویی گفت: امیدواریم به زودی شاهد ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) باشیم و بتوانیم در رکاب آن حضرت سربازی کنیم. برگزاری برخی برنامه‌ها در بستر آموزش و پرورش و بویژه برای معلمان اثرگذاری بالایی دارد. مسابقه جرعه مهدوی با موضوعات ولایت فقیه، حکومت و ولایت برای معلمان می‌تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

زارع‌زاده ادامه داد: عوامل برگزاری سه‌شنبه‌های مهدوی باید ارتباط خود با سازمان را افزایش داده و بهبود ببخشند و در قالب ارائه طرح حمایت مادی دریافت نمایند. برنامه‌هایی که باعث ارتباط مستمر جوانان با مجموعه بنیاد و همچنین اثرگذاری مداوم گردد مورد حمایت همه‌جانبه قرار می‌گیرد.

وی افزود: باتوجه به اهمیت برنامه‌های مهدویت در سطح جامعه حمایت و پشتیبانی از برنامه‌ها در دستور کار سازمان قرار دارد. برای نهم ربیع سازمان برنامه‌های خاص خود را دارد و در اجرای برنامه سایر دستگاه‌ها همکاری می‌کند.

حمید رستگاری معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد گفت: هرساله برنامه‌هایی با عنوان جشن‌های خاتم تا خاتم برای نهم ربیع تدوین و اجرا می‌گردد که امسال نیز با توجه به تغییر شیوه‌نامه شورای سیاستگذاری فعالیت‌های مهدوی استان کارگروهی تشکیل و نظرات دستگاه‌ها اخذ و در شورای سیاستگذاری بعدی بررسی و به تصویب خواهد رسید که امیدواریم برنامه‌های مرتبط با سازمان، مورد پشتیبانی قرار گیرد.

مدیر بنیاد استان با سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد دیدار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا