اخبارایلام

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام با علی هوشمند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در روز یکشنبه هفتم آبان‌ماه دیدار کرد.

رضایتی در ابتدای این دیدار با تشکر از زحمات مدیرکل و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بابت اهتمام در اجرای فعالیت‌های مهدوی در سطح استان عنوان کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یکی از تأثیرگذارترین نهادها است که با دارا بودن جامعه هدف باسواد و هنرمند می‌تواند در توسعه و ترویج معارف مهدویت بسیار تأثیر گذار باشد.

رضایتی افزود: برگزاری دوره‌های شاخص مهدویت با استفاده از اساتید تخصصی بنیاد که همگی دوره‌های مقدماتی و تخصصی مهدویت را گذرانده‌اند، پیشنهاد بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام به این دستگاه می‌باشد. حتی در صورت نیاز می‌توان از اساتید مرکز تخصصی مهدویت قم نیز دعوت کرد تا برای برگزاری دوره‌های گوناگون به استان سفر کنند.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یکی از اعضای شورای سیاست‌گذاری و پشتیبانی فعالیت‌های مهدوی شناخته می‌شود و در بسیاری از مراسمات و مناسبت‌ها طبق چارت پیش‌بینی شده به فعالیت و اجرای برنامه می‌پردازد. جد از این فعالیت‌های مصوب، برنامه‌های ابتکاری و خلاقانه نیز مورد انتظار است که با توجه به ظرفیت و توانایی جوانان استان و جامعه هدف ارشاد استان میسر می‌شود.

هوشمند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری هرگونه دوره و یا برنامه مهدوی اعلام کرد: ارشاد اسلامی استان با توجه به وظیفه خود به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری و برنامه ریزی فعالیت‌های مهدوی، تمامی برنامه‌های ابلاغی را بصورت تمام و کمال اجرا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا