اخبارالبرز

مدیر بنیاد استان البرز با مدیر قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز، این جلسه با حضور عسکری مدیر بنیاد استان البرز، خان محمدی مدیر قرآن و عترت و طاهری کارشناس نماز اداره کل آموزش و پرورش استان البرز و با هدف بالا بردن سطح تعاملات و ارتباطات دو مجموعه در روز یکشنبه نهم مهرماه در محل بنیاد استان البرز برگزار شد.

در ابتدای جلسه خان محمدی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران و مربیان بنیاد به جهت حضور فعال دربخشی از مدارس استان به مناسبت آغاز سال تحصیلی و جشن بیعت تحت عنوان مهرمهدوی، گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان البرز برنامه های پیشنهادی بنیاد را به مدارس ابلاغ کرده است و حتی در مدارسی که مربی مهدویت نداشتند، معاونین پرورشی موظف شدند تا جشن نهم ربیع الاول و سوم مهر را در قالب مهرمهدوی برگزار کنند.

در ادامه وی خواستار افزایش سطح تعامل و همکاری بنیاد در سال تحصیلی جدید با آموزش و پرورش شد. در همین راستا مصوب شد اداره کل آموزش و پرورش، مدرسه مجازی مهدویت را جهت شرکت معلمین و فرهنگیان در دوره های آموزشی، اطلاع رسانی کند و دوره های ضمن خدمت برای مدیران، معلمین و فرهنگیان، و همچنین برگزاری جلسات گفتمان مهدویت در مدارس توسط مربیان با همکاری بنیاد و اداره کل آموزش و پرورش برگزار شود.

در ادامه حجت الاسلام عسکری مدیر بنیاد استان با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره فصل انتظار در مدارس گفت: امسال زمان برگزاری جشنواره از میلاد امام حسن عسکری علیه السلام تا جشن نیمه شعبان با موضوع نوجوان منتظر و بصیر می باشد.

وی مجتمع یاوران مهدی(عج) را به عنوان یکی از ظرفیت های بنیاد معرفی کرد و گفت: مدیران، معلمان‌ و فرهنگیان می توانند دوره های آموزشی و فرهنگی و تربیتی خود را در این مجموعه اردویی _آموزشی برگزار کنند و بنیاد هم می تواند اختتامیه جشنواره فصل انتظار را در مجتمع یاوران مهدی(عج) برگزار کند و یا منتخبین جشنواره را جهت حضور و استفاده از فضای فرهنگی _ معنوی مجتمع، به آن مجموعه معرفی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا