اخبارالبرز

مدیر بنیاد استان البرز با مدیرکل آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد

این دیدار در آستانه نهم ربیع الاول و آغاز سال تحصیلی جدید و با حضور عسکری مدیر بنیاد البرز و حجر گشت رئیس اداره کل آموزش و پرورش استان و همچنین مسئولین دو نهاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز، این دیدار در سی و یکم شهریور ماه و در آستانه فرا رسیدن نهم ربیع الاول و آغاز سال تحصیلی جدید بود، با حضور حجت الاسلام عسکری مدیر بنیاد استان البرز و حجر گشت رئیس اداره کل آموزش و پرورش استان و همچنین مسئولین دو نهاد در دفتر حجرگشت برگزار شد.

جلسه بنیاد البرز با اداره کل آموزش وپرورش استان برگزارشد

در این دیدار ابتدا حجت الاسلام عسکری مدیر بنیاد استان مطالبی را در مورد برگزاری دوره های ضمن خدمت معلمان و کارکنان آموزش و پرورش، به صورت حضوری و مجازی بیان کرد.

سپس وی با اشاره به فرا رسیدن نهم ربیع الاول و همزمانی آن با آغاز سال تحصیلی جدید، توضیحاتی در مورد جشنواره فصل انتظار ارائه داد.

عسکری گفت: امسال دهمین سالی است که این جشنواره توسط بنیاد استان البرز و با همکاری آموزش و پرورش، ویژه دانش آموزان در استان  برگزار می‌شود و توقع می رود تا دانش آموزان امسال حضور بیشتر و گسترده تری در این جشنواره داشته باشند.

وی در ادامه گفت: با توجه به تفاهم نامه ای که بین بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف و وزارت آموزش و پرورش وجود دارد، طرح یاران موعود با اعزام مربیان مهدویت به مدارس از طرف بنیاد البرز اجرا می شود، که انتظار می رود با حمایت اداره آموزش و پرورش تسریع و تسهیل گردد.

همچنین مدیر بنیاد استان البرز با اشاره به فرارسیدن نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت حجت ارواحنافداه به اهمیت تعمیق و ترویج معارف مهدویت در میان دانش آموزان و نوجوانان تاکید کرد و گفت: مربیان ما در تمام طول تابستان با حضور در جلسات توانمند سازی و ارتباط مؤثر با دانش آموزان خود را برای حضور در مدارس آماده و به روز رسانی کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا