اخبارسیستان و بلوچستان

مدیر بنیاد استان سیستان و بلوچستان با رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، موسی شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان با حجت الاسلام رمضانی رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان در روز پنج شنبه سوم خرداد ماه دیدار کرد.

این جلسه با هدف تجلیل و تقدیر از همکاری های سال گذشته مرکز مدیریت حوزه های علمیه با بنیاد، علی الخصوص در همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی در محل حوزه علمیه برگزار و جمعی از عوامل اجرایی دو نهاد حضور داشتند.

در این جلسه شهرکی از همکاری های خوب حوزه های علمیه در ترویج معارف مهدوی بخصوص همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی که در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ برگزار شد تقدیر و تشکر کرد و خواهان استمرار این مهم در سال جاری و سنوات آتی شد.

در ادامه حجت الاسلام رمضانی بابت برگزاری دو سال متوالی همایش های ملی مهدویت در استان از مجموعه عوامل برگزاری همایش بخصوص مدیر بنیاد استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: با توجه به شرایط بسیار حساس استان در بحث مساله امنیتی شاهد حضور بسیار چشمگیری در همایش سال گذشته بودیم و این همت والای آقای شهرکی و همکارانشان را نشان می دهد.

وی افزود: طبق آماری که دوستان اعلام نمودند۲۵۲ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که از این تعداد ۸۵ مقاله از حوزه های علمیه برادران بوده که نسبت به همایش سال ۱۴۰۱ مشارکت چشمگیر و پررنگی نسبت به ارائه مقاله داشته است.

در پایان لوح سپاس و یک جلد مصحف شریف به امضای حجت الاسلام قرائتی و همچنین انگشتری مقام معظم رهبری به حجت الاسلام رمضانی اهدا شد.

مدیر بنیاد استان سیستان و بلوچستان با رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان دیدار کرد

مدیر بنیاد استان سیستان و بلوچستان با رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان دیدار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا