آذربایجان شرقیاخبار

دیدار حجت الاسلام آقاجانی با مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، دیدار حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با سعادتی مدیر کل آموزش و پرورش استان روز شنبه چهارم شهریور ماه انجام شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به سابقه درخشان مدیریتی سعادتی، گفت: وی در مسئولیت های سابق خود همیشه پرتلاش و موفق عمل کردند امید است در آموزش و پرورش که از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است شاهد موفقیت و پیشرفت روز افزون وی باشیم.

وی با تاکید بر اهمیت آموزش معارف مهدوی به دانش آموزان و اهداف دشمن در این زمینه، افزود: در برخی از مدارس ما الحمدلله برنامه سه شنبه های مهدوی برگزار می شود و ما با کمک و همکاری آموزش و پرورش استان برای اولین بار در کشور موفق به تأسیس پیش دبستانی با رویکرد مهدوی شدیم، امید است با حضور و یاری شما برنامه های فرا گیری در این زمینه داشته باشیم.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی با بیان آمادگی بنیاد استان برای برگزاری دوره های آموزشی انتقال معارف مهدوی برای معلمان و مربیان پرورشی، ادامه داد: ما حاضریم برای معلمان دوره های اول، دوم، سوم، چهارم و تا دبیرستان با همکاری آموزش و پرورش، حتی در شهرستانها هم دوره برگذار کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا