اخباریزد

ثبت‌نام طرح «بوستان مهدوی ۱۴۰۳» در یزد آغاز شد

ثبت‌نام در طرح اوقات فراغت «بوستان مهدوی» با رویکرد مهدوی و قرآنی که به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد اجرایی می‌شود، آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد، ثبت نام در طرح اوقات فراغت تابستان با عنوان بوستان مهدوی ویژه نونهالان ۹ تا۱۲ سال که با رویکرد مهدوی و قرآنی و به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان یزد اجرایی می‌شود، آغاز شد.
آموزش معارف مهدوی، روخوانی و حفظ موضوعی قرآن کریم، آموزش احکام و نماز، آموزش‌های هنری و مهارتی اعم از آموزش فن بیان و مهارت‌های زندگی و… از محتوا‌های این طرح که با برنامه‌های جانبی شامل بازی‌های پرورشی و ورزشی، اردو، نمایش فیلم، جنگ شاد مهدوی، پارک بانوان اعلام شده است.
این طرح از دوم تیرماه سال جاری آغاز و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان برای ثبت نام تا ۲۵ خردادماه جاری فرصت دارند. دختران می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به یکی مراکز بوستان مهدوی مراجعه یا تماس حاصل کنند.
بوستان دختران شماره یک مدرسه قرآنی تفضلی واقع در نعیم آباد، خیابان ایثارگران، کوچه دکتر مسعود، کوچه شهیدجعفری نژاد به شماره تماس ۳۸۲۷۸۱۱۵-۰۳۵ می باشد.
بوستان دختران شماره دو دارالقرآن حبیب واقع در آزادشهر، بین فلکه دوم و سوم، خیابان جانبازان، نبش کوچه جانبازان ۶ به شماره تماس ۳۷۲۱۳۶۳۶-۰۳۵ می باشد.
ثبت‌نام در طرح «بوستان مهدوی ۱۴۰۳» در یزد آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا