اخبارقم

بسته محتوایی «وعده صادق با رویکرد مهدوی» ویژه مربیان کودک و نوجوان منتشر شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، بسته محتوایی «وعده صادق با رویکر مهدوی» ویژه مربیان کودک و نوجوان منتشر شد.

حجت الاسلام محمدی مسئول واحد کودک و نوجوان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم گفت: پس از شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و بعد از پاسخ کوبنده‌ی سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین‌الاسد، رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه های نماز جمعه در دی ماه سال نود و هشت، حضور پرشور مردم در تشییع حاج قاسم و حمله به این پایگاه آمریکایی را یوم الله نامیدند و فرمودند: «یوم‌الله یعنی روز مشاهده‌ی دست قدرت خداوند در حوادث.» حال با مددالهی در شبانگاه بیست و پنجم فروردین ماه، در پاسخ به جنایت های اسرائیل غاصب حمله موشکی توسط سپاه اسلام به این رژیم جعلی صورت گرفت که به حق از این روز مهم می توان به یوم الله دیگری یاد کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: در موضوع اسرائیل و پاسخ موشکی ایران به برخی از جنایت های این رژیم که با عنوان وعده صادق از آن نام برده می شود، نکات درس آموز متنوعی وجود دارد که بخش قابل توجهی از موضوعات اشاره شده، ارتباط با معارف مهدویت دارد و وظیفه مبلغان و معلمان محترم استفاده از این فرصت و تبیین درست موضوعات مرتبط با آن می باشد.

محمدی با اشاره به این که موضوع تبیین و روشنگری باید برای اقشار مختلف جامعه صورت گیرید گفت: اما مخاطبان کودک و نوجوان نیز در این رابطه از اهمیت ویژه ی برخوردار می باشد. لذا با هدف استفاده از این یوم الله و پرداختن به معارف مهدویت، بخش مجازی واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم به مناسبت این حادثه ی تاریخی تنبیه موشکی اسرائیل، بسته محتوایی در این رابطه تحت عنوان «وعده صادق با رویکرد مهدوی» برای مربیان کودک و نوجوان را آماده کرده است که از تاریخ بیست و هفتم فرودین ماه در کانال آقا بیا در پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/agha_biaa قابل دریافت می باشد.

وی در پایان افزود: از جمله موضوعات مدنظر در بسته محتوایی مواردی همچون: مفهوم دشمن شناسی، شجاعت رزمندگان اسلام،شجاعت رهبر معظم انقلاب و پاسداشت یوم الله بیست و ششم فروردین می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا