اخبارقم

بسته محتوایی «شب قدر امام زمانی» ویژه مربیان کودک منتشر شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، بسته محتوایی در رابطه با شب قدر با رویکرد مهدویت ویژه مربیان کودک با عنوان «شب قدر امام زمانی» از طرف واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم منتشر شد.

حجت الاسلام محمدی مسئول واحد کودک و نوجوان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم گفت: شب قدر شبی بسیار باعظمت و با ارزش است که قرآن کریم در رابطه با آن میفرماید:(لیله القدر خیر من الف شهر) یعنی این شب بهتر از هزار ماه است و این نشان دهنده ی عظمت این شب است. شب قدر در عین حال که شب نزول کلام الله مجید می باشد، شب نزول ملائکه به محضر مبارک حضرت ولی عصر(عج) نیز می باشد، رهبر معظم انقلاب از شب قدر به شب ولایت تعبیر می کنند و می فرمایند: لیله القدر، شب ولایت است. هم شب نزول قرآن است، هم شب نزول ملائکه بر امام زمان است، هم شب قرآن و شب اهل بیت است، هم شب قرآن و هم شب عترت است. لذا سوره مبارکه قدر هم، سوره ولایت است.

وی در ادامه اظهار داشت: توجه به وجود مبارک حضرت مهدی(عج) در شب قدر بسیار مهم است و باید سعی و تلاش کنیم که در تمام اقشار جامعه نام و یاد امام زمان(عج) در این شب بیشتر از پیش باشد و مربیان کودک و نوجوان هم در این رابطه می توانند سهم قابل توجه داشته باشند، بخش مجازی واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم همزمان با نزدیک شدن به شب های قدر از تاریخ هشت فروردین ماه بسته محتوایی در این رابطه با رویکرد مهدوی را در کانال آقا بیا در پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/agha_biaa جهت استفاده مربیان کودک و نوجوان منتشر خواهد کرد.

محمدی در پایان گفت: سعی شده بسته محتوایی «شب قدر امام زمانی» از جهت قالب و روش دارای تنوع باشد که از جمله قالب های مورد استفاده در این بسته می توان به کاربرگ های رنگ آمیزی، نماهنگ و کلیپ، شعر، پوستر و مسابقات تک برگی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا