اخبارقم

بسته محتوایی «نوروز مهدوی» ویژه مربیان کودک منتشر شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، بسته محتوایی در رابطه با نوروز و فصل بهار با رویکرد مهدویت ویژه مربیان کودک تحت عنوان «نوروز مهدوی» در آستانه آغاز سال جدید از طرف واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم منتشر شد.

حجت الاسلام محمدی مسئول واحد کودک و نوجوان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم گفت: فصل بهار یک کلاس جذاب و بسیار کاربردی است که برای بشریت درس های فراوانی دارد، از جمله موضوعاتی که کلاس نوروز و بهار به ما یادآور می شود و زمینه را برای طرح آن موضوع فراهم می کند، اشاره به معارف مهدویت است. پیوندهای زیادی بین فصل بهار با معارف مهدویت وجود دارد که باید این پیوندها و سرنخ ها را شکار و استفاده کنیم.

وی در ادامه افزود: مربیان کودک و نوجوان در این ایام باید از فرصتی که خداوند متعال به واسطه تغییر فصل برای ما قرار داده است استفاده کنند و به صورت هوشمندانه به معارف مهدویت بپردازند، بخش مجازی واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم در آستانه آغاز سال جدید از تاریخ بیست و هشتم اسفندماه بسته محتوایی در رابطه با نوروز و فصل بهار با رویکرد مهدوی را در کانال آقا بیا در پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/agha_biaa جهت استفاده مربیان کودک و نوجوان منتشرخواهد کرد.

وی در پایان اظهار داشت: بسته «نوروز مهدوی» در قالب های متنوع مانند: کاربرگ رنگ آمیزی، نماهنگ، کلیپ، شعر، پوستر و بازی آماده شده است که این محتوا با دو رویکرد: گردآوری مطالب تولیدشده گذشته ۲_تولید محتوای جدید که در کانال آقا بیا آماده دریافت برای مربیان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا