اخبارتهران

آزمون تربیت مربی مهدویت بزرگسال استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان تهران، آزمون مرحله حضوری تربیت مربی بزرگسال با شرکت حدود ۱۸۰نفر داوطلب خانم و آقا که در مرحله حضوری دوره مذکور به مدت ۳۲ ساعت شرکت کرده بودند، روز پنج شنبه دهم خرداد ماه در سالن شهید مطهری دبیرستان البرز تهران برگزار شد.

در این آزمون شرکت کنندگان در مدت یک ساعت به ۵۰ سوال تستی پاسخ دادند و امتیاز این آزمون با امتیاز آزمون دو مرحله مجازی و مطالعاتی محاسبه و اقرادی که حد نصاب لازم را در دو آزمون کسب کنند به مرحله بعد راه پیدا خواهند کرد.

آقابابایی مدیر بنیاد استان تهران که ناظر بر برگزاری آزمون بود، در مصاحبه با خبرنگار اعزامی شبکه خبر صدا و سیما که برای تهیه گزارش در محل آزمون حضور داشت، با اشاره به اهمیت ترویج معارف مهدویت از طریق فعالیت های آموزشی نقش مربیان را در این فرایند برجسته و تعیین کننده دانست.

وی گفت: علاقمندی و دغدغه مهدویت که مربیان دارند، همراه با آموزش های بنیادی و توانمندسازی آنان نقش بسزائی در آموزش و انتقال معارف مهدویت در میان آحاد مردم دارد. رویکرد سال جاری بنیاد استان تهران همانند سال گذشته که حدود ۶۰ دوره مقدماتی و تکمیلی معارف مهدویت توسط مربیان توانا در سطح استان تهران برگزار شد، گسترش تشکیل این دوره ها توسط مربیان قدیمی و این گروه از مربیان تازه کار از طریق قرارگاه های فرهنگی انتظار در تهران و بنیاد شهرستان های استان است.

آزمون تربیت مربی مهدویت بزرگسال استان تهران برگزار شدآزمون تربیت مربی مهدویت بزرگسال استان تهران برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا