اخبارمازندران

مراسم عزاداری ایام فاطمیه با میزبانی از پیکر مطهر شهید گمنام در استان مازندران

به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) و استقبال از شهید گمنام مراسمی در فرمانداری ساری با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا نصوری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران، به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) و استقبال از شهید گمنام مراسمی در فرمانداری ساری با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا نصوری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران در روز پنجشنبه ۲۳ آذر ماه برگزار شد.

در ابتدا جلسه حجت الاسلام والمسلمین نصوری با بیان اینکه الگوی ما از دفاع از امام زمان(عج) باید حضرت زهرا(س) باشد که با تمام وجود از امام زمان خودش دفاع کرد و در این راه هم جانباز شد هم فرزند خود را اهدا کرد و در نتیجه به شهادت رسید.

وی در ادامه تاکید کرد: ماهم باید در دوران غیبت همانند زهرای مرضیه(س) مدافع امام زمان خود باشیم و برای دفاع از امام باید سنگ تمام گذاشت.همانطور که در دعای عهد یکی از انتظارات امام زمان(عج) از ما این است الْمُسْتَشْهَدِینَ بَینَ یدَیهِ آماده ی شهادت در رکاب امام زمان(عج) باشیم.

نصوری در پایان افزود: ما منتظران باید مثل حضرت زهرا(س) فرمایش پیامبر عزیز را که فرمود مَنْ ماتَ وَ لَمْ یَعْرِفْ إمامَ زَمانِهِ مَاتَ مِیتَهً جَاهِلِیَّه را بصورت عملی نشان دهیم تا معرفت به امام برای ما حاصل نشود نمی توانیم دفاع جانانه داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا