اخبار

نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه اساسنامه ظهور امام عصر (عج) است

حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: قرآن کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه اساسنامه ظهور امام عصر (عج) است. ما بدهکار اجرا نشدن قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه هستیم و برای غربت این کتاب‌های الهی و نورانی باید خون گریه کنیم.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی در آیین اختتامیه دوره‌های مهدویت و نهج‌البلاغه آجا که امروز در ستاد فرماندهی نهاجا برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مهمانی خدا، اظهار داشت: همه جامعه اسلامی باید نسبت به حفظ حرمت ماه مبارک رمضان حساس باشند.امت اسلامی در آرزوی ظهور امام زمان(عج) هستند،زیست ما پیروان اهل بیت(ع) همراه با دو آرزو است که کاش در کربلا بودیم و اینکه جزو یاران امام زمان(عج) بشویم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: زمانی که ظهور تحقق پیدا کند، معلوم می‌شود که در آرزوی خود چقدر صادق هستیم. برای تحقق آرزوها نمی‌توانیم در ظرف آرزوها متوقف شویم.

وی افزود: ظهور زمانی اتفاق می‌افتد که همه عالم عطش بهره‌مندی از وجود شریف امام زمان(عج) را داشته باشند و تا زمانی که فقط بخشی از مردم خواستار ظهور هستند، امام زمان(عج) ظهور نمی‌کنند؛ لذا برای بسترسازی ظهور در مقیاس جهانی بایستی اقدام کنیم. برای ظهور امام زمان(عج) گام‌های در تراز ظهور برنداشته‌ایم و باید در مقیاس جهانی برنامه‌ریزی مهدوی داشته باشیم تا ظهور اتفاق بیفتد.

انقلاب اسلامی بنا دارد که جهان را تغییر دهد و به پرورش مهدی‌یاران در سطح جهانی مبدل شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی با بیان این که قرآن کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه اساسنامه ظهور امام عصر(عج) است گفت: ما بدهکار اجرا نشدن قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه هستیم و برای غربت این کتاب‌های الهی و نورانی باید خون گریه کنیم.

منبع: خبرگزاری حوزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا