اخبار

آیین تقدیر از اساتید برتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) که در سال ۱۴۰۲

حجت الاسلام نصوری معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در گفتگو با روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با اشاره به برگزاری آیین تقدیر از اساتید برتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی که در سال ۱۴۰۲ در مجموعه های حوزه، دانشگاه، آموزش و پرورش، هیات های مردمی و غیرمردمی و مجموعه های دولتی به خصوص شعب بنیاد در سراسر کشور فعالیت داشتند، گفت: در مراسمی که شامگاه دیروز در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج) برگزار شد از ۴۰ نفر از اساتید برتر تجلیل شد.

وی به حضور آیت الله نجم الدین طبسی و حجت الا سلام محمدصابر جعفری، عضو هیات مدیره بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در این مراسم اشاره کرد و گفت: پس از قرائت پیام قدردانی حجت الاسلام متوسل، نکاتی در خصوص فرآیند فضای آموزشی و برنامه های ۱۴۰۳ برای اساتید ارائه شد که طبق تفاهم نامه هایی که بنیاد با مجموعه های آموزشی فرهنگی و علمی برگزار کرده است اساتید باید توجه لازم را داشته باشند.

در ادامه این آیین اساتید حاضر ضمن بیان نظرات و قدردانی از فعالیت های مرکز تخصصی مهدویت و بنیاد که بستری برای ترویج فرهنگ مهدویت در اختیار آن‌ها قرار داده است، از مدیران استان‌ها به جهت تعامل در اجرای برنامه ها تشکر کرده و نقطه نظارت محتوایی نسبت به برنامه های آموزشی که سال آینده این نظرات اعمال شود.
آیت الله نجم الدین طبسی نیز به عنوان سخنران ضمن تاکید بر اهمیت علم و جایگاه آن در مبارزه با جریانات انحرافی، بر ضرورت توجه به این مباحث در برنامه ها تاکید کرد و با ابراز خرسندی از فعالیت اساتید بسیاری در این حوزه افزود: شبکه سازی، تربیت افراد و رصد شبهات در این حوزه و پاسخگویی اساتید مورد توجه قرار گیرد. همچنین استفاده از منابع معتبر و مخاطبین کودک و نوجوان را فراموش نکنید

در پایان این مراسم ضمن تشکر از زحمات مدیر مجتمع یاوران، اساتید حاضر تقدیرنامه مدیرعامل بنیاد را دریافت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا