اخبارلرستان

اولین جلسه هیات نظارت و ارزیابی با موضوع برنامه های مهدویت تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، اولین جلسه هیات نظارت و ارزیابی با موضوع برنامه های مهدویت در دستگاه های اجرایی استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و نمایندگان دفتر نماینده ولی فقیه در استان، سازمان برنامه ریزی و بودجه، استانداری، آموزش و پرورش، ارشاد اسلامی ،علوم پزشکی و شرکت گاز در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در جلسه هیات نظارت ارزیابی با موضوع برنامه های مهدویت در دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: پرداختن به توسعه، ترویج، نهادینه کردن و تثبیت معارف مهدویت در جامعه یک وظیفه ذاتی‌ است که همه مسوولان، ادارات و نهادها و تمامی آحاد مردم باید برای آن تلاش کنند.

وی تلاش در راستای ترویج فرهنگ مهدویت را توفیقی ارزشمند خواند و تصریح کرد: هر کجا کار دینی، معنوی و مهدوی‌ در جریان است باید نگاه‌ها فراتر از نگاه سازمانی و اداری به موضوع باشد و لازم است همه با درک آن به عنوان یک وظیفه ذاتی‌ و دلسوزانه پا به عرصه بگذارند.

چراغی عنوان کرد: ارزیابی اقدامات معمول و همیشگی در این حوزه همواره مطلوب است اما باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که اثرگذاری و ماندگاری برنامه‌ها پس از نیمه شعبان نیز تداوم یابد.

اولین جلسه هیات نظارت و ارزیابی با موضوع برنامه های مهدویت تشکیل شد

اولین جلسه هیات نظارت و ارزیابی با موضوع برنامه های مهدویت تشکیل شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا