اخبارهرمزگان

مدیر جدید بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان منصوب شد

حجت الاسلام و المسلمین فاضل پور به عنوان مدیر جدید بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان، جلسه تودیع و معارفه مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان، حجت الاسلام نصوری معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(ع)، کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و جمعی از علماء و روحانیون و مدیران دستگاههای اجرایی استان در سالن جلسات دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس برگزار شد.

حجت الاسلام نصوری در این جلسه اظهار داشت: ما باید با ارتقاء سطح معرفت و شناخت نسبت به امام حی عشق و ارادت قلبی و عملی خودمان را به منصه ظهور برسانیم و با این کار در راستای تمدن سازی و تحقق ظهور گام برداریم و فرهنگ ابتذال به فرهنگ ناب انتظار و ظهور منجی مبدل کنیم.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در ادامه صحبت های خود تأکید داشت زمینه سازی ظهور الزاماتی دارد و از الزامات آن توحید محوری است. البته جامعه ی منتظر باید علقه او نسبت به فرهنگ ناب مهدوی احساسی نباشد بلکه مبتنی بر عقلانیت و آرمانهای ناب مهدوی متأثر از آموزه های دینی باشد.

وی در خصوص برگزاری جلسات شورای سیاستگذاری مهدویت استان با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و نشر و توزیع محتواهای مهدوی و برگزاری دوره های تربیت مربی در راستای شبکه سازی و کادر سازی مهدوی در استان تأکید نمود.

حجت الاسلام نصوری در پایان صحبت های خود ضمن تشکر و قدردانی از خدمات و اقدامات ارزشمند حجت الاسلام اعتمادی در طول دوران تصدی مدیریت بنیاد استان، آرزوی توفیق برای مدیریت جدید حجت الاسلام فاضل پور و همراهی و همکاری دستگاههای اجرایی استان با وی نمود.

حجت الاسلام عبادی زاده در این جلسه بیان داشت: ایجاد بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در کشور اقدام بسیار به جا و مبارکی است که با درایت حاج آقا قرائتی در راستای مقابله با آسیب ها و انحرافات مهدوی و همچنین ارائه وتبیین آموزه ها و فرهنگ اصیل و ناب مهدوی در کلیه استانها راه اندازی شده است.

وی در ادامه صحبتهای خود خاطر نشان کرد: بی گمان حرت مهدی(عج) می آید تا با بیدار کردن سرشت های خفته زمینه را برای یکتا پرستی همگان که همانا هدف آفرینش است فرهم کند. او هرگز برای پذیرش باور یکتاپرستی کسی را زیر فشار و ناگزیری قرار نخواهد داد و بلکه با فراهم کردن بسترهای بایسته برای پذیرش این امانت الهی، شهد شیرین یکتاپرستی را میان همهم انسانها آنگونه که شایسته است قسمت خواهد کرد.

در پایان این جلسه از خدمات، اقدامات و فعالیت های حجت الاسلام اعتمادی مدیر سابق بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان تشکر و قدردانی بعمل آمد و حکم مدیر جدید بنیاد حجت الاسلام فاضل پور توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس به ایشان اهداء گردید.

همچنین حجت الاسلام فاضل پور پس از دریافت حکم مسئولیت جدید اظهار داشت: تمام سعی و تلاش خود را انجام خواهم داد تا با بهره گیری از رهنمودهای نماینده محترم ولی فقیه در استان و همکاران بنیاد مرکز و دیگر نخبگان و همچنین با همکاری دستگاههای اجرایی به ویژه دستگاههای فرهنگی به ترویج و توسعه فرهنگ و معارف مهدویت در استان بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا